Novart Espoo

Aukioloajat tänään
10.00 - 18.00
Yhteystiedot
info.espoo@novart.fi
Puh.:09 819 4560
Vieraile
Martinkuja 10
02270 Espoo

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Osoite

Martinkuja 10
02270 Espoo
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.espoo@novart.fi
Puh.:09 819 4560

Seuraa meitä

facebook instagram

Malliryhmien tarkempi värivalikoima saatavilla myymälästä.

Löydä keittiöasiantuntijasi Novart Espoo

Jonna Eriksson
Jonna Eriksson
Suunnittelu ja myynti jonna.eriksson@novart.fi 044 781 2760 fi en
Mejreme Miftari
Mejreme Miftari
Suunnittelu ja myynti mejreme.miftari@novart.fi 044 781 2781 fi en
Nitika Sood
Nitika Sood
Suunnittelu ja myynti nitika.sood@novart.fi 045 234 7275 fi en
Inari Huotarinen
Inari Huotarinen
Suunnittelu ja myynti inari.huotarinen@novart.fi 044 493 8079 fi en
Krista Purtsi
Krista Purtsi
Suunnittelu ja myynti krista.purtsi@novart.fi 044 765 9834 fi en
Susanna Sonck
Susanna Sonck
Projektivastaava susanna.sonck@novart.fi 044 781 2772 fi en
Emmi Jääskeläinen
Emmi Jääskeläinen
Opintovapaalla fi en
Jenna Selkamo
Jenna Selkamo
Äitiyslomalla fi en
Jari Savolainen
Jari Savolainen
Linjasaneerausmyynti jari.savolainen@novart.fi 040 483 4577 fi en
Eva Gorbovski
Eva Gorbovski
Yritysmyynti eva.gorbovski@novart.fi 044 493 4143 fi en ru et
Maija Koski
Maija Koski
Yritysmyynti maija.koski@novart.fi 044 781 2785 fi en
Erkki Siren
Erkki Siren
Yritysmyynti erkki.siren@novart.fi 044 781 2773 fi en
Anna Lojamo
Anna Lojamo
Myymäläpäällikkö, suunnittelu ja myynti anna.lojamo@novart.fi 050 466 3346 fi en
Aino Nykänen
Aino Nykänen
Projekti-insinööri aino.nykanen@novart.fi 09 819 4560 fi en
Jani  Keinänen
Jani Keinänen
DEN Finland muutoskohteet, suunnittelu ja myynti, jani.keinanen@novart.fi 050 594 9448 fi en
Sampo Itäaho
Sampo Itäaho
Myyntijohtaja sampo.itaaho@novart.fi 040 500 1452
Sanna Rahkonen
Sanna Rahkonen
Talouspäällikkö sanna.rahkonen@novart.fi 044 781 2768
Mia Heikinheimo
Mia Heikinheimo
Markkinoinnin ja hallinnon assistentti mia.heikinheimo@novart.fi 044 781 2787
Joni Tuominen
Joni Tuominen
Projektimyyntipäällikkö joni.tuominen@novart.fi
Vertti Rossi
Vertti Rossi
Toimitusjohtaja vertti.rossi@novart.fi (09) 819 4560