Novart Espoo

Aukioloajat tänään
10.00 - 15.00
Yhteystiedot
info@espoo.novart.fi
Puh.:09 819 4560
Vieraile
Martinkuja 10
02270 Espoo

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

Juhannuksena 21.-22.6 myymälämme on suljettu.

Osoite

Martinkuja 10
02270 Espoo
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info@espoo.novart.fi
Puh.:09 819 4560

Seuraa meitä

facebook instagram

Malliryhmien tarkempi värivalikoima saatavilla myymälästä.

Löydä keittiöasiantuntijasi Novart Espoo

Nitika Sood
Nitika Sood
Suunnittelu ja myynti nitika.sood@vjprofit.fi 045 234 7275 fi en
Inari Huotarinen
Inari Huotarinen
Suunnittelu ja myynti inari.huotarinen@vjprofit.fi 044 493 8079 fi en
Krista Purtsi
Krista Purtsi
Suunnittelu ja myynti krista.purtsi@vjprofit.fi 044 765 9834 fi en
Eva Gorbovski
Eva Gorbovski
Suunnittelu ja myynti, yritysmyynti eva.gorbovski@vjprofit.fi 044 493 4143 fi en ru et
Maija Koski
Maija Koski
Suunnittelu ja myynti, yritysmyynti maija.koski@vjprofit.fi 044 781 2785 fi en
Erkki Siren
Erkki Siren
Suunnittelu ja myynti, yritysmyynti erkki.siren@vjprofit.fi 044 781 2773 fi en
Jari Savolainen
Jari Savolainen
Linjasaneerausmyynti jari.savolainen@vjprofit.fi 040 483 4577 fi en
Jani  Keinänen
Jani Keinänen
Tekninen asiantuntija jani.keinanen@vjprofit.fi 050 594 9448 fi en
Susanna Sonck
Susanna Sonck
Projektivastaava susanna.sonck@vjprofit.fi 044 781 2772 fi en
Aino Nykänen
Aino Nykänen
Äitiyslomalla
Jenna Selkamo
Jenna Selkamo
Äitiyslomalla
Emmi Jääskeläinen
Emmi Jääskeläinen
Opintovapaalla
Sampo Itäaho
Sampo Itäaho
Myyntijohtaja sampo.itaaho@vjprofit.fi 040 500 1452
Sanna Rahkonen
Sanna Rahkonen
Talouspäällikkö sanna.rahkonen@vjprofit.fi 044 781 2768
Mia Heikinheimo
Mia Heikinheimo
Markkinoinnin ja hallinnon assistentti mia.heikinheimo@vjprofit.fi 044 781 2787
Joni Tuominen
Joni Tuominen
Myymäläpäällikkö joni.tuominen@vjprofit.fi
Vertti Rossi
Vertti Rossi
Toimitusjohtaja vertti.rossi@vjprofit.fi (09) 819 4560