Novart Vantaa Tammisto

Aukioloajat tänään
10.00 - 18.00
Vieraile
Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

  • 10.00 - 15.00
  • Suljettu
  • Suljettu
Juhannuksena 21.-22.6 myymälämme on suljettu.

Osoite

Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info@tammisto.novart.fi
Puh.:050 300 4279

Seuraa meitä

facebook instagram

Löydä keittiöasiantuntijasi Novart Vantaa Tammisto

Pekka  Sihvola
Pekka Sihvola
Myymälävastaava, suunnittelu ja myynti pekka.sihvola@vjprofit.fi 050 3139 296 fi en
Valtteri Järviluoma
Valtteri Järviluoma
Suunnittelu ja myynti valtteri.jarviluoma@vjprofit.fi 044 781 2798 fi en
Minna Heikkilä
Minna Heikkilä
Suunnittelu ja myynti minna.heikkila@vjprofit.fi 040 681 1081 fi en
Sanna Siik-Keskisarja
Sanna Siik-Keskisarja
Sisustussuunnittelija, myynti, somemarkkinointi ja yhteistyöt sanna.siik-keskisarja@vjprofit.fi 044 493 5550 fi en
Kati  Lappalainen
Kati Lappalainen
Linjasaneerausmyynti kati.lappalainen@vjprofit.fi 050 305 4281
Kati Turunen
Kati Turunen
Linjasaneerausmyynti ja talotehdas-muutoskohteet kati.turunen@vjprofit.fi 050 301 1388 fi sv en
Petteri Ilvonen
Petteri Ilvonen
Yritysmyynti, projektipäällikkö, tarjouslaskenta petteri.ilvonen@vjprofit.fi 050 594 2602 fi en
Tuija Jylhä
Tuija Jylhä
Suunnittelu ja myynti tuija.jylha@vjprofit.fi 040 504 3110 fi en
Tiia Helander
Tiia Helander
Myymäläpäällikkö tiia.helander@vjprofit.fi 050 343 2227 fi
Sanna Mertakivi
Sanna Mertakivi
Äitiyslomalla fi en
Hattara-Haave
Hattara-Haave
Hyvinvointivalmentaja