Novart Helsinki Lanterna Isku

Aukioloajat tänään
10.00 - 18.00
Vieraile
Varikkotie 2
00880 Helsinki

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

HUOM! Palvelemme myös aukioloaikojen ulkopuolella joustavasti klo 7-20, ajanvarauksella. Tervetuloa Lanternaan, suunnitellaan Unelmastasi tosi!

Osoite

Varikkotie 2
00880 Helsinki
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info.lanterna@novart.fi
Puh.:040 197 2710

Seuraa meitä

facebook instagram

Malliryhmien tarkempi värivalikoima saatavilla myymälästä.

Löydä keittiöasiantuntijasi Novart Helsinki Lanterna Isku

Teemu Ikonen
Teemu Ikonen
Suunnittelu ja myynti teemu.ikonen@novart.fi 040 356 7255 fi en
Anni Kinnunen
Anni Kinnunen
Suunnittelu ja myynti, linjasaneeraus anni.kinnunen@novart.fi 040 668 8611 fi en
Kiia Erander-Männistö
Kiia Erander-Männistö
Suunnittelu ja myynti, linjasaneeraus ja talotehtaat kiia@novart.fi 044 984 1942 fi en
Leevi Sundberg
Leevi Sundberg
Kauppias leevi@novart.fi 044 974 0475 fi en
Markus  Bollström
Markus Bollström
Kauppias markus@novart.fi 044 245 4001 fi en
Jyrki Huuska
Jyrki Huuska
Asennustyönjohtaja jyrki.huuska@novart.fi 050 517 2767 fi en