Novart Helsinki Lanterna Isku

Aukioloajat tänään
10.00 - 16.00
Vieraile
Varikkotie 2
00880 Helsinki

Aukioloajat

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Suljettu

Poikkeavat aukioloajat

HUOM! Palvelemme myös aukioloaikojen ulkopuolella joustavasti klo 7-20, ajanvarauksella. Tervetuloa Lanternaan, suunnitellaan Unelmastasi tosi!

Osoite

Varikkotie 2
00880 Helsinki
Näytä kartta >

Yhteystiedot

info@lanterna.novart.fi
Puh.:040 197 2710

Seuraa meitä

facebook instagram

Malliryhmien tarkempi värivalikoima saatavilla myymälästä.

Löydä keittiöasiantuntijasi Novart Helsinki Lanterna Isku

Teemu Ikonen
Teemu Ikonen
Suunnittelu ja myynti teemu@lanterna.novart.fi 040 356 7255 fi en
Anni Kinnunen
Anni Kinnunen
Suunnittelu ja myynti / Linjasaneeraus anni@lanterna.novart.fi 040 668 8611 fi en
Jonna Saari
Jonna Saari
Suunnittelu ja myynti jonna@lanterna.novart.fi 040 579 4130 fi en
Timo Pellinen
Timo Pellinen
Yritysmyynti timo.pellinen@novart.fi 0400 556 877 fi en
Leevi Sundberg
Leevi Sundberg
Kauppias leevi@lanterna.novart.fi 044 974 0475 fi en
Markus  Bollström
Markus Bollström
Kauppias markus@lanterna.novart.fi 044 245 4001 fi en
Jyrki Huuska
Jyrki Huuska
Asennustyönjohtaja jyrki.huuska@lanterna.novart.fi 050 517 2767 fi en
Kiia Erander-Männistö
Kiia Erander-Männistö
Äitiysvapaalla info@lanterna.novart.fi 040 197 2710 fi en